Vi leverer
fiber
til din bedrift

Broadnet er Norges ledende leverandør av fiberbasert
datakommunikasjon til bedrifter, operatører og offentlig sektor

Martin Lippert : CEO
Martin Lippert
CEO

martin.lippert@broadnet.no
tlf +47 400 33 413
Brynjar Andersen : Director HomeNet
Brynjar Andersen
Director HomeNet

brynjar.andersen@homenet.no
tlf +47 930 04 096
Carsten Bryder : Director Operations
Carsten Bryder
Director Operations

cbr@globalconnect.dk
tlf +45 403 57 430
Peter Stig Andersen : Director Sales
Peter Stig Andersen
Director Sales

peterstig.andersen@broadnet.no
tlf +45 203 07 777
Mette Slesvig : Director Datacom Denmark
Mette Slesvig
Director Datacom Denmark

mette.slesvig@globalconnect.dk
tlf +45 226 01 691
Tommy Thorvaldsen : Director Unified Communication
Tommy Thorvaldsen
Director Unified Communication

tommy.thorvaldsen@broadnet.no
tlf +47 480 50 499
Tore Heide Villund : Director Data Center
Tore Heide Villund
Director Data Center

tore.villund@globalconnect.dk
tlf +45 224 96 503
Johnny Viborg : Director Outsourcing
Johnny Viborg
Director Outsourcing

johnny.viborg@globalconnect.dk
tlf +45 216 90 156
Anders Kuhn Saaby : Director SD-WAN
Anders Kuhn Saaby
Director SD-WAN

anders.kuhn.saaby@globalconnect.dk
tlf +45 403 10 232
Kirsti Voldnes : Director Datacom Norway
Kirsti Voldnes
Director Datacom Norway

Kirstianne.voldnes@broadnet.no
+47 930 81 249
Jannie Laurberg : Director People, Culture & Strategy
Jannie Laurberg
Director People, Culture & Strategy

jls@globalconnect.dk
+45 202 64 651
Jacob Kjær : Director Finance
Jacob Kjær
Director Finance

jacob.kjaer@broadnet.no
tlf +47 404 35 240
Jørn Hodne : Director Technology
Jørn Hodne
Director Technology

jorn.hodne@broadnet.no
tlf +47 900 21 244
Martin Højriis Kristensen : Director Transformation
Martin Højriis Kristensen
Director Transformation

mhk@broadnet.no
tlf +47 489 54 057
check_60px_ny

Broadnet

Leverandør av fiberbasert datakommunikasjon til bedrifter, operatører og offentlig sektor

Eier eget landsdekkende fibernett på 24.000 km – knytter sammen 90 norske byer

Hovedkontor på Technopolis Fornebu

Eies av EQT – Nord-Europas ledende private
equity-selskap